BRITA MOLIN. färglitografi, " Jag såg dem i den blåa skuggan ", signerad, numrerad, 44/45, daterad -81.

71495. BRITA MOLIN. färglitografi, " Jag såg dem i den blåa skuggan ", signerad, numrerad, 44/45, daterad -81.

Brita Molin ( 1919-2008 ) 40 x 50 cm.

Brita Molin (1919–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

Brita Molin (1919–2008)

Antal besök: 1 959