LJUSSTAKE, mässing, 1700-tal.

LJUSSTAKE, mässing, 1700-tal.
714953. LJUSSTAKE, mässing, 1700-tal.

Höjd ca 9 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 9 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 530