DOLK, för armén, m/1943, Schweiz.

714897. DOLK, för armén, m/1943, Schweiz.

Märkt Elsener Schwyz Victoria. Numrerad 206348. Längd 36 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 1 528