ARMBAND, sterlingsilver, Ulrich, Danmark, 1900-tal.

714865. ARMBAND, sterlingsilver, Ulrich, Danmark, 1900-tal.

Bredd ca 12 mm. Längd ca 19 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 763