ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-TAL.

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-TAL.
714857. ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-TAL.

Blommig tygklädsel. Bredd 77 cm. Djup 70 cm. Rygghöjd 105 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 335