Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
GRÖTTERRIN, tenn, Gustaf Frederic Wigholm(verksam 1804-1849), Eskilstuna.
71473. GRÖTTERRIN, tenn, Gustaf Frederic Wigholm(verksam 1804-1849), Eskilstuna.
Diameter ca 20 cm.
Bucklor, slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter ca 20 cm.
Bucklor, slitage.
Gomér & Andersson Linköping
934