GRÖTTERRIN, tenn, Gustaf Frederic Wigholm(verksam 1804-1849), Eskilstuna.

71473. GRÖTTERRIN, tenn, Gustaf Frederic Wigholm(verksam 1804-1849), Eskilstuna.

Diameter ca 20 cm.

Bucklor, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 20 cm.

Bucklor, slitage.

Antal besök: 1 032