SOFFBORD, Jason, Danmark, 1900-talet mitt.

714339. SOFFBORD, Jason, Danmark, 1900-talet mitt.

Fanerat med olika träslag. Märkt med plakett. Längd 80. Bredd 77. Höjd 56 cm.

Slitage. Repor och märken. Fanerskador. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 512