CHIFFONJÉ, 1800-tal.

CHIFFONJÉ, 1800-tal.
71412. CHIFFONJÉ, 1800-tal.

Nyckel finns. Längd 86, bredd 47 höjd 116 cm.

Slitage, fanérskador, torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!
71412. CHIFFONJÉ, 1800-tal.

Antal besök: 852