VEDLÅR 1900-talets början.

VEDLÅR 1900-talets början.
713911. VEDLÅR 1900-talets början.

Gråmålad råspont samt träfärgat lock.
Längd 74 cm, bredd 47 cm, höjd 77 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 5 362