713671. KAMERA samt BLIXT, Canon, 1970/80-tal.
Canon AE-1 hus i svart finish, Canon FD objektiv 50/1.8 samt blixt Canon Speedlite 188A. Beredskapsväska till kamera samt blixt medföljer.
Samtliga delar med minimalt bruksslitage. Kamera samt blixt fungerar utan anmärkning vid inskrivningstillfället, men ingen funktionsgaranti lämnas.