KAMERA samt BLIXT, Canon, 1970/80-tal.

713671. KAMERA samt BLIXT, Canon, 1970/80-tal.

Canon AE-1 hus i svart finish, Canon FD objektiv 50/1.8 samt blixt Canon Speedlite 188A. Beredskapsväska till kamera samt blixt medföljer.

Samtliga delar med minimalt bruksslitage. Kamera samt blixt fungerar utan anmärkning vid inskrivningstillfället, men ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 029