MOPED, Fram King, 1957.

MOPED, Fram King, 1957.
713460. MOPED, Fram King, 1957.

2 växlad, Victoriamotor,
Avgasrör och krök är trasiga.
Däcken med torrsprickor.

Slitage, repor, märken. Mopeden har inte startats på 5 år, men motorn har dragits runt.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 växlad, Victoriamotor,
Avgasrör och krök är trasiga.
Däcken med torrsprickor.

Antal besök: 14 677