HÖRNSKÅP, med lejontassar, 1900-tal.

71345. HÖRNSKÅP, med lejontassar, 1900-tal.

Med ett hyllplan. Längd 74, djup 44, höjd 113 cm.

Nyckel saknas. Slitage, fanérskador, delvis ommålad, renoverad och kompletterad. Enstaka skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 798