RA Auktionsverket Norrköping
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
KAPSYLÖPPNARE, mässing, i form av hästhuvud, 1900-tal.
713383. KAPSYLÖPPNARE, mässing, i form av hästhuvud, 1900-tal.
Höjd ca 10,5 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 10,5 cm.
Bruksskick.
RA Auktionsverket Norrköping
3 352