713052. BRICKOR SAMT SERVETTRINGAR, 6 delar, teak, 1900-talets mitt.

Bestående av avlång bricka längd 43 cm, rund diameter
25 cm samt 4 st servettringar.

Bruksslitage.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Föremålsnr
713052

Om auktionshuset

Namn
Momsnr
SE660220157301
Org.nr
6602201573
Telefon
035-12 53 23
Adress

Verkstadsgatan 2
302 60 Halmstad
Sverige

Antal besök: 338