SKÅP, med glasdörrar, 1940/50-tal.

71285. SKÅP, med glasdörrar, 1940/50-tal.

Längd 95, bredd 25, höjd 102 cm.

Nyckel saknas. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel saknas. Slitage.

Antal besök: 3 872