KARMSTOL, Jerry och William Zetterman, 1900-talets andra hälft.

712773. KARMSTOL, Jerry och William Zetterman, 1900-talets andra hälft.

Rygghöjd 75 cm.

Slitage.

Rygghöjd 75 cm.

Slitage.

Antal besök: 662