FRANCIS DE LASSUS SAINT-GENIES, litografi, sign.

71267. FRANCIS DE LASSUS SAINT-GENIES, litografi, sign.

"Kvinna", 72x52 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Kvinna", 72x52 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 569