FREDRIK A KAYSER. Fåtöljer, 1 par, palisander, medföljer bord 1960-tal.
712624. FREDRIK A KAYSER. Fåtöljer, 1 par, palisander, medföljer bord 1960-tal.
för Vatne Möbler, fåtöljer 1 par, modell nr. 935, bredd 71 cm, djup 55 cm, höjd 73 cm
Soffbord, längd 130 cm, bredd 73 cm, höjd 53 cm
Cites intyg medföljer.
Armstöd med kraftigt slitage i övrigt bruksslitage
Soffbord ställvis solblekt, sittdynor med fläckar.
Cites intyg medföljer.