FREDRIK A KAYSER. Fåtöljer, 1 par, palisander, medföljer bord 1960-tal.

712624. FREDRIK A KAYSER. Fåtöljer, 1 par, palisander, medföljer bord 1960-tal.

för Vatne Möbler, fåtöljer 1 par, modell nr. 935, bredd 71 cm, djup 55 cm, höjd 73 cm
Soffbord, längd 130 cm, bredd 73 cm, höjd 53 cm
Cites intyg medföljer.

Armstöd med kraftigt slitage i övrigt bruksslitage
Soffbord ställvis solblekt, sittdynor med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Cites intyg medföljer.

Antal besök: 2 699