FÅTÖLJ, mahogny, rokokostil.

FÅTÖLJ, mahogny, rokokostil.
71260. FÅTÖLJ, mahogny, rokokostil.

stoppning saknas i armstöden.

bruksskick, slitage på träet i armstöden.

Gör en kostnadsfri värdering!

stoppning saknas i armstöden.

Antal besök: 911