VAS, glas, Simon Gate, Orrefors, 1931.

712549. VAS, glas, Simon Gate, Orrefors, 1931.

Dekor av trana. Signerad "Orrefors 1931 GE 154". Höjd ca 31 cm.

Ytslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage. Repor.

Antal besök: 390