OKÄND KONSTNÄR. Pastoralt landskap, olja på duk, signerad Moberg och daterad 1887.

71225. OKÄND KONSTNÄR. Pastoralt landskap, olja på duk, signerad Moberg och daterad 1887.

70 x 101 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

70 x 101 cm.

Slitage.

Antal besök: 4 028