MONICA HALLBERG. Collage.

MONICA HALLBERG. Collage.
712052. MONICA HALLBERG. Collage.

"Burfågel III", signerad och daterad -92, tot mått 37x36 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 626