BORD 2 st 1900-talets mitt samt PIEDESTAL.

71171. BORD 2 st 1900-talets mitt samt PIEDESTAL.

Valnöt, oval form, Längd 70, bredd 50, höjd 50,resp 58 cm.

Skador i skivorna. Betydande skador på piedestal och lilla pelarbordet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 515