MATTA, rölakan, "Sommarmattan", Märta Måås-Fjetterström.

71114. MATTA, rölakan, "Sommarmattan", Märta Måås-Fjetterström.

ca 305 x 202.

Slitage och omfattande skador, blekt, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 305 x 202.

Antal besök: 1 624