PIEDESTAL, Art deco stil, 1900-tal.

71089. PIEDESTAL, Art deco stil, 1900-tal.

Laminat, 25 x 25, höjd 86 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Laminat, 25 x 25, höjd 86 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 017