71057. SERVISDELAR, 28 st, "Musselmalet", Royal Copenhagen.
14 assietter, 9 kaffefat, gräddkanna, sockerskål, 1 äggkopp, 2 st ljusstakar.
Gräddkanna lagad, 2 assietter II-sortering samt ett kaffefat. Nagg samt bruksslitage.
3 naggade kaffefat medföljer.