SOFFA, carl larsson-stil, omkring år 1900.

710447. SOFFA, carl larsson-stil, omkring år 1900.

Målad. Spjälad rygg. Uppfällbar sita emd bakomliggadne förvaring. Utdragbar front. Längd ca 190 cm.

Slitage. Repor och märken. Avslag. Torrsprickor. Senare målning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 905