PENDYL, förgylld, Westerstrand, Töreboda, 1900-tal.

710273. PENDYL, förgylld, Westerstrand, Töreboda, 1900-tal.

Höjd ca 51 cm.
Bredd ca 28 cm.

Bruksslitage, skador på förgyllningen.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 51 cm.
Bredd ca 28 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 10 241