SKÅL i keramik, 1400/1800-tal? Kina.

71022. SKÅL i keramik, 1400/1800-tal? Kina.

Höjd 7,5 cm, diameter 18,8 cm.

Mindre slitage och minimala kantnaggar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 324