Garpenhus Auktioner
Mynt, Medaljer & Frimärken
DOLK med tillhörande skida. 18/1900-tal. Orientalisk.
71018. DOLK med tillhörande skida. 18/1900-tal. Orientalisk.
Längd 51 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 51 cm.
Bruksslitage.
Garpenhus Auktioner
689