LEGO, samling, 11 boxar, 1980/90-tal.

709680. LEGO, samling, 11 boxar, 1980/90-tal.

Bl.a. 6273, 6081, 6285, 6034, 6270.

Ej genomgångna. Skador/tejp på boxar. Fönstret saknas på vissa boxar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 486