ISAAC COHEN, FYRA SMYCKEN, silver, stämplade Stockholm.

709604. ISAAC COHEN, FYRA SMYCKEN, silver, stämplade Stockholm.

1967: armring och ring med bergkristaller samt 2 hängen med bergkristall respektive malakit.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 869