BYRÅ, Sveriges Möbelindustriförbund, 1900-tal.

70952. BYRÅ, Sveriges Möbelindustriförbund, 1900-tal.

3 lådor. Nyckel finns.
Längd 100, bredd, 47, höjd 66 cm.

Slitage, fläckar, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 lådor. Nyckel finns.

Slitage, fläckar, stötmärken.

Antal besök: 652