FIGURINER, , 7 st, porslin, Goebel, 1900-tal.

709014. FIGURINER, , 7 st, porslin, Goebel, 1900-tal.

4 vitglaserade figurer och 3 Hummelfigurer. Höjd 12-14 cm.

Slitage samt en HUmmelfigur med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 586