Motivens mått är angivna.
Visbymotiv, okänd konstnär, 38 x 27.
Nakenstudie, okänd konstnär, signerad och numrerad 246/25, 32 x 22,5.
Nils Zetterberg, signerad och numrerad 71/225, 34 x 26 cm.
Ej examinerade ur ramar.
Motivens mått är angivna.
Ej examinerade ur ramar.