GRAFISKA BLAD, 3 st, olika konstnärer.

708997. GRAFISKA BLAD, 3 st, olika konstnärer.

Motivens mått är angivna.
Visbymotiv, okänd konstnär, 38 x 27.
Nakenstudie, okänd konstnär, signerad och numrerad 246/25, 32 x 22,5.
Nils Zetterberg, signerad och numrerad 71/225, 34 x 26 cm.

Ej examinerade ur ramar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motivens mått är angivna.

Ej examinerade ur ramar.

Antal besök: 801