MAJBLOMMA, 1907.

MAJBLOMMA, 1907.
708763. MAJBLOMMA, 1907.

Diameter ca 22 mm.

Ytslitage, smärre skador på några blad. Ett lager kronblad saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
708763. MAJBLOMMA, 1907.

Diameter ca 22 mm.

Antal besök: 6 328