KERSTIN HÖRLIN HOLMQVIST. FÅTÖLJ, "Stora Adam", Triva-serien, Nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt.

708744. KERSTIN HÖRLIN HOLMQVIST. FÅTÖLJ, "Stora Adam", Triva-serien, Nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt.

Rygghöjd 89 cm.
Bredd 75 cm.
Sitthöjd ca 40 cm.

Bruksslitage.
Något torkad stoppning, omklädd 2006.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 89 cm.
Bredd 75 cm.
Sitthöjd ca 40 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 913