VÄGGRELIEF, gips " De tre gracerna " 1900-tal.

708682. VÄGGRELIEF, gips " De tre gracerna " 1900-tal.

Höjd 40 cm. Bredd 44 cm.

Sslitage samt baksida med mindre gipsavslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 40 cm. Bredd 44 cm.

Antal besök: 9 663