Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Silver & Metall
Övriga metallföremål
STEGRANDE HÄST, brons, 1900/2000-tal.
70862. STEGRANDE HÄST, brons, 1900/2000-tal.
höjd 51, bredd 43 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 51, bredd 43 cm.
bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
1 167