STOLAR, 2 st, 1800-tal, SATSBORD, 1900-tal, rokokostil.

70821. STOLAR, 2 st, 1800-tal, SATSBORD, 1900-tal, rokokostil.

Satsbordet största mått: längd 52, bredd 36,6, höjd 56 cm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 647