BORD, E. Pettersson, Gefle möbelverkstad.

708108. BORD, E. Pettersson, Gefle möbelverkstad.

Mahogny. Längd ca. 66, bredd 45, höjd 75 cm.

Bruksslitage. Skiva med repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 504