KISTA, 1800-tal.

707834. KISTA, 1800-tal.

Daterad 1835.
Snäpplås men saknar nyckel.
Höjd 60, längd 130, bredd 71 cm.

Skada.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
707834. KISTA, 1800-tal.

Daterad 1835.
Snäpplås men saknar nyckel.

Skada.

Nycklar saknas.

Antal besök: 362