YTTERFODER, nysilver, 1900-talets första hälft.

707755. YTTERFODER, nysilver, 1900-talets första hälft.

Höjd 21 cm, diameter 22 cm.

Mindre bucklor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21 cm, diameter 22 cm.

Mindre bucklor och slitage.

Antal besök: 216