BJÖRN JONSSON. Litografi.

BJÖRN JONSSON. Litografi.
707573. BJÖRN JONSSON. Litografi.

Personer vid husfasad. Signerad. 65 ex. 45x30 cm.

Bladet något gulnat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladet något gulnat.

Antal besök: 1 894