VILHELM BJERKE PETERSEN. Litografi.

707565. VILHELM BJERKE PETERSEN. Litografi.

Konkret komposition. Signerad och numrerad 110/150 ex.
23x16 cm.

Bladet något gulnat.

Gör en kostnadsfri värdering!

23x16 cm.

Bladet något gulnat.

Antal besök: 433