KJELL ENGMAN, vas, glas i rosa och blått, signerad och.

707498. KJELL ENGMAN, vas, glas i rosa och blått, signerad och.

numrerad "48838", för Kosta Boda, höjd 29 cm.

Något slitage. Imperfektioner i mynning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 222