ERIC LÖFMAN, bägare, silver, stämplad Uppsala, 1975.

707253. ERIC LÖFMAN, bägare, silver, stämplad Uppsala, 1975.

höjd 13,5 cm, vikt 181 gram.

Burksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 13,5 cm, vikt 181 gram.

Burksslitage.

Antal besök: 793