NICOLAI COSTER. "Rydaholm", strandmotiv med barn, olja på duk, signerad Coster.

707231. NICOLAI COSTER. "Rydaholm", strandmotiv med barn, olja på duk, signerad Coster.

60 x 70 cm.
Totalmått inklusive ram 80 x 89 cm.

Ram med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 70 cm.

Ram med skada.

Antal besök: 504