MASSAGEBADKAR, hörnmodell, Westerbergs.

707193. MASSAGEBADKAR, hörnmodell, Westerbergs.

Jetstrålar.
Justerbara fötter.
Rymmer ca 300 L.
Yttermått ca 129 x 148 cm, 67 cm hög.

Bruksslitage, enstaka märken & repor.
Fungerar. Kan ej lämna någon funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Jetstrålar.
Justerbara fötter.
Rymmer ca 300 L.

Antal besök: 1 084