LINNESKÅP, ek, "Äpplet", jugendstil, 1900-tal.

707143. LINNESKÅP, ek, "Äpplet", jugendstil, 1900-tal.

Höjd 180 cm.
Bredd 75 cm.
Djup 49 cm.
En nyckel.

Visst slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 180 cm.
Bredd 75 cm.
Djup 49 cm.
En nyckel.

Visst slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 22 891